Vítejte na webových stránkách obce Dubicko

Prohlášení o přístupnosti

Forma uveřejňovaných informací je v souladu se zákonem č. 99/2019 o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací, a splňuje všechna pravidla uveřejněná v tomto zákoně.

Při tvorbě těchto webových stránek bylo postupováno podle Metodického pokynu MV ČR k zákonu č. 99/2019 o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a také podle metodik Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých).

Doporučená rozšíření prohlížeče

Ve formátu PDF nabízíme některé dokumenty a doplňující informace, které jsou příliš rozsáhlé a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení těchto dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc..

Ve velmi ojedinělých případech je dokument zveřejněn v některém z formátů rodiny aplikací Microsoft Office. Toto jsou především dokumenty s příponou DOC, XLS, nebo PPT. Takovéto dokumenty jsou na tomto serveru publikovány pouze v případě, že obsahují formátování, které neumožňuje jejich převod do formátů jiných (PDF, RTF), nebo v případě, že vlastník těchto dokumentů výslovně zakázal jakoukoli jejich manipulaci či konverzi. Pro všechny tyto formáty je na stránkách společnosti Microsoft k dispozici prohlížeč, který si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat na Váš počítač, případně si můžete zdarma stáhnout kancelářský balík Open Office.

Kontakt na správce webu

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím zasílejte na adresu
podatelna@dubicko.cz

Informace o tvůrci webu

Webové stránky vytvořila společnost ASI informační technologie s. r. o. Mohelnice, která tvorbu webových stránek prezentuje pod značkou Užitečnýweb.cz. Kromě webových stránek pro města a obce poskytuje i služby internetového marketingu (SEO, PPC) pro firmy.

Společnost dále pro organizace státní správy a samosprávy nabízí implementaci informačních a ekonomických systémů, servis software a hardware, počítačové kurzy a školení pro úředníky. Je akreditovaným testovacím střediskem ECDL a v portfoliu má i vlastní vzdělávací programy akreditované Ministerstvem vnitra ČR pro vzdělávání úředníků.

 

Jste zde: Úvod > Prohlášení o přístupnosti

© 2011 Obec Dubicko | Tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz

Úvodní strana | Kontaktní informace | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti